• Русский
  • Українська
  • Türkçe
  • English (UK)

Чищення і хімчистка м'яких меблів у Києві та Київській області

Сучасні м'які меблі декоративні, мають цікаві форми і нестандартні рішення. Використання накидок, як було прийнято в 80-90-ті роки минулого сторіччя, стало недоречним. Сама оббивка має гарні кольори, а окантовка м'яких меблів не передбачає використання накидок, які приховають всю «красу» і сучасний дизайн. Хімчистка м'яких меблів на дому – актуальна послуга з огляду на те, що спеціального обладнання у домогосподарок немає.

Компанія використовує спеціальні полегшені склади, які не тільки не псують оббивку після обробки, але і роблять кольори яскравішими, дозволяють дістати бруд, який закріпився по всій глибині диванів і крісел. Процес відбувається швидко і акуратно: видалення жирних плям, пилу зі складок дозволяє зробити хімчистка м'яких меблів на дому; Київ – місто, в якому жителі активно користуються цією послугою.

Процес хімчистки: основні етапи

Якщо ви хочете привести в порядок свої меблі, то рекомендуємо вам порівняти вартість у Києві та області, щоб вибрати і замовити послугу за найдоступнішою ціною. Ми виконуємо якісно роботи по хімчистці, процес виконання яких включає наступні етапи:

  • • вакуумна обробка поверхні меблів сухим пилососом;
  • • вибір і тестування чистячих засобів в залежності від складності забруднення;
  • • хімчистка поверхні оббивки розчином;
  • • використання экстракторної машини для видалення миючих засобів і бруду.

Якщо вашим диванам та кріслам з будь-якого виду потрібна чистка оббивки м'яких меблів, замовити послугу можна, зателефонувавши по телефону або оформивши заявку на сайті компанії. Використання сучасної техніки дозволяє акуратно, без пошкоджень методом сухого чищення пилососом витягнути весь пил і сміття, які накопичувалися роками в прострочені швів, тісних куточках і складках меблів.

Крім того, в оббивці завжди живуть мікроби та постільні кліщі. Явної шкоди вони не приносять, але їхня відсутність робить життя набагато здоровіше і краще. Є види алергії, які можуть бути викликані «непроханими мешканцями», а хвора людина не може знайти причину і мучиться роками, не знаходячи причину хвороби. Оперативне чищення і хімчистка меблів дозволять позбавити вас від цієї проблеми.

А як же бути з шкіряною оббивкою? У нашій компанії здійснюється чистка м'яких меблів, Київ – це місто, де багато фахівці з клінінгу не можуть якісно очистити таку поверхню. Шкіряні крісла та дивани зустрічаються найчастіше в офісних приміщеннях: за день на них встигає посидіти величезна кількість людей, тому ступінь забруднення шкіри і періодичність професійного чищення декілька вище, ніж в квартирах. Використання спеціальних миючих засобів дозволяє зробити колір шкіри яскравіше і глибше: вона виглядатиме, як нова.

Недороге чищення м'яких меблів на дому можливе тільки в нашій компанії, тому що ми враховуємо потреби клієнтів, дбаємо про свій імідж і працюємо на совість. Чиста оббивка меблів – це новий рівень чистоти, на який ми рекомендуємо піднятися, використовуючи наші послуги.

Дізнатися ціну