• Русский
  • Українська
  • Türkçe
  • English (UK)

Компанія "Global Cleaning" здійснює чистку і мийку радіаторів опалення спеціальними засобами і професійною технікою KARCHER, завдяки чому радіатори в Вашій квартирі, будинку, приміщенні будуть ідеально виблискувати чистотою, а чистячі засоби захистять радіатори від елементарних забруднень на тривалий час.

У чому наша особливість і переваги:

Якість роботи "Global Cleaning" - це якість нашої техніки, а найголовніше професіоналізм співробітників.

Наша Компанія використовує тільки якісні засоби миття, хімії, приладдя, професійну техніку KARCHER, яка є Провідним Світовим виробником і оферентом високотехнологічних систем чистки і прибирального обладнання найвищої якості.

Вся техніка належить Компанії "Global Cleaning", що впливає на Сприятливі Тарифи і цінову політику нашої Компанії.

Ми намагаємося забезпечити якість послуг не тільки за допомогою здійснення постійного контролю за роботою персоналу, а й постійно підвищуючи кваліфікацію працівників.

Постійно поглиблюємо і удосконалюємо знання, як працівників адміністрації, так і всіх інших працівників. Періодично проводимо курси для наших фахівців, під час яких навчаємо персонал правильно використовувати миючі засоби, інвентар для прибирання, способам очищення різних поверхонь.

Всі новоприйняті працівники проходять навчання, знаходяться під щоденним наглядом і контролем до тих пір, поки не будуть відповідати вимогам, що пред'являються до послуг, що надаються. Тільки після цього вони допускаються до прибирання приміщень самостійно.

Дізнатися ціну