• Русский
  • Українська
  • Türkçe
  • English (UK)

Клінінгова компанія "Global Cleaning" - запорука чистоти, комфорту і затишку Ваших котеджів.

Професійне прибирання котеджів – відмінне рішення в плані економії часу, яке слід довірити професіоналам

Мало кого з власників великих заміських та дачних будинків, а також котеджів радує момент, коли необхідно проводити прибирання приміщень. Особливо не приваблює перспектива здійснювати цю процедуру самостійно, адже навіть на прибирання звичайної квартири йде кілька годин. Що вже говорити про котеджі?

Саме тому всі власники такого житла вважають за краще наймати компанії, основною сферою діяльності яких є генеральне прибирання котеджів та інші види клінінгу. Це дозволяє присвятити свій вільний час улюбленому заняттю, не забиваючи голову прибиранням. Звичайно, можна скористатися послугами приватної прибиральниці. Це буде коштувати трохи дешевше, але і недоліків у цього варіанту теж достатньо. Адже клінінг котеджу – це дуже відповідальна робота, яка вимагає певних навичок, які можуть прийти лише з досвідом. Природно, що штат який на цьому спеціалізується, складаються з фахівців, які можуть провести прибирання якісно і в максимально короткі терміни. Професійне прибирання котеджів у Києві та Київській області, що здійснюється фахівцями нашої компанії, гарантує наступні переваги:

  • • Безпека;
  • • Ефективність;
  • • Швидкість;
  • • Дбайливий підхід до матеріалів інтер'єру.

Справа в тому, що прибирання приміщень котеджів, виконуване працівниками клінінгових компаній, контролюється їх представниками. Саме організація відповідає за якість проведеної роботи, адже від цього залежить її репутація. Приватна прибиральниця ж не зв'язана жодними зобов'язаннями, крім чесного слова, і, як правило, виконує свою роботу неофіційно, тому нікому буде пред'явити претензії у разі псування майна, наприклад, з-за неправильно підібраних миючих засобів.

Клінінг котеджів, здійснюваний фахівцями нашої компанії, проводиться із застосуванням сучасного обладнання: миючих пилососів з різними функціями, і якісних миючих засобів, безпечних, як для людини, так і для домашніх тварин. Це, безумовно, набагато ефективніше, ніж приватна прибиральниця, озброєна ганчіркою, відром і недорогим миючим засобом.

Швидкість прибирання однією людиною буде досить незначною. Тому ми використовуємо бригадний підхід, коли прибирання здійснюється цілою командою професіоналів. Особливо це актуально, коли потрібно виконати клінінг котеджів після ремонту.

Варто зазначити, що приватні прибиральниці далеко не завжди обізнані, чим можна мити той або інший матеріал, що може привести до його псування. І це не кажучи про те, що у них немає можливості обзавестися всіма необхідними засобами. Клінінгові компанії, навпаки, забезпечують своїх працівників всім необхідним для якісного та оперативного виконання роботи, при цьому на прибирання котеджів ціни прийнятні для більшості клієнтів.

Дізнатися у вашому випадку вартість на прибирання котеджів ви завжди можете, зв'язавшись з нашою службою клієнтської підтримки. Можливе надання знижок в індивідуальному порядку, якщо початкова вартість трохи перевищить ваші очікування. Звертайтеся, ми надійна клінінгова компанія, яку рекомендують друзям, і яка виконує всі свої обіцянки сумлінно і швидко!

Дізнатися ціну