• Русский
  • Українська
  • Türkçe
  • English (UK)

Компанія "Global Cleaning" забезпечить засобами гігієни та власниками для засобів гігієни. Наші працівники простежать за достатнім наявністю паперових рушників, рідкого мила і туалетного паперу і своєчасно поповнять їх запаси.

Для своїх клієнтів пропонуємо засоби гігієни високої якості фірм-виробників паперових рушників, рідкого мила і туалетного паперу.

Засоби гігієни підбираємо в залежності від бажаного Вами якості (стандартні дешеві або особливо високої якості), від частоти використання, від необхідного миючого засобу (спеціальні засоби для очищення масел, мастильних речовин і т.д.), від специфіки приміщень.

Засоби гігієни створені з урахуванням потреб клієнтів, орієнтовані на практичне застосування і простоту у використанні.

Більш конкретно засоби гігієни обговорюємо при підписанні договору.

У чому наша особливість і переваги:

Якість роботи "Global Cleaning" - це якість нашої техніки, а найголовніше професіоналізм співробітників.

Наша Компанія використовує тільки якісні засоби миття, хімії, приладдя, професійну техніку KARCHER, яка є Провідним Світовим виробником і оферентом високотехнологічних систем чистки і прибирального обладнання найвищої якості.

Вся техніка належить Компанії "Global Cleaning", що впливає на Сприятливі Тарифи і цінову політику нашої Компанії.

Ми намагаємося забезпечити якість послуг не тільки за допомогою здійснення постійного контролю за роботою персоналу, а й постійно підвищуючи кваліфікацію працівників.

Постійно поглиблюємо і удосконалюємо знання, як працівників адміністрації, так і всіх інших працівників. Періодично проводимо курси для наших фахівців, під час яких навчаємо персонал правильно використовувати миючі засоби, інвентар для прибирання, способам очищення різних поверхонь.

Всі новоприйняті працівники проходять навчання, знаходяться під щоденним наглядом і контролем до тих пір, поки не будуть відповідати вимогам, що пред'являються до послуг, що надаються. Тільки після цього вони допускаються до прибирання приміщень самостійно.

Дізнатися ціну