• Русский
  • Українська
  • Türkçe
  • English (UK)

Завдяки нашому накопиченому досвіду, ми знаємо, як швидко і якісно надати послуги з прибирання навіть в складних умовах.

Якість роботи "Global Cleaning" - це якість нашої техніки, а найголовніше професіоналізм співробітників.

Наша Компанія використовує тільки якісні засоби миття, хімії, приналежності, професійну техніку KARCHER, яка є провідним світовим виробником і оферентом високотехнологічних систем чистки і прибирального обладнання найвищої якості.

Вся техніка належить Компанії Global Cleaning, що впливає на Сприятливі Тарифи і цінову політику нашої Компанії.

Компанія "Global Cleaning" надає послуги з:

-генеральне прибирання квартир, будинків, банків, бізнес центрів, торгових центрів, промислових приміщень, автомобільних салонів та інших приміщень;

-комплексна хімчистка;

-щоденна прибирання приміщень;

-мийка вікон і вітрин;

-догляд за територією та інші різні послуги з прибирання, які можна замовити одноразово або укласти договір про довготривале обслуговування;

-вивіз будівельного сміття.

Ми враховуємо специфіку діяльності кожного клієнта, його побажання і згідно з ними підбираємо способи і засоби збирання, а також узгоджуємо графік робіт.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб клієнтам не треба було контролювати якість прибирання. У нас є спеціальний відділ якості, працівники якого постійно здійснюють контроль якості виконання робіт.

Гарантуємо безпеку матеріальних цінностей клієнтів під час прибирання.

Відбираємо тільки надійних працівників.

Працюємо з підприємствами різних сфер діяльності

У нас є постійні надійні клієнти, які користуються нашими послугами.

Послуги з прибирання надаємо по всьому Києву, Київській області, а також виїжджаємо на надання сервісу по всій Україні.

Наш центральний офіс розташований в Києві.

З самого початку нашої діяльності, ми прагнемо бути найнадійнішими і кращими.

Ми одні з перших впровадили найсучасніші західні технології по прибиранню в Україні.

Миття вікон і фасадів виконуємо з використанням миющеї системи, завдяки якій, ми в три рази швидше очищаємо все поверхні: скла, рами, підвіконня, фасади (алюмінієві, металеві, пластикові і т.д.), тенти, стіни, знаки, транспортні засоби . Очищення виробляємо з використанням фільтрованої іонізованої води, тому на поверхні не залишається плям, і поверхні довго залишаються чистими. При використанні цієї моющей системи немає необхідності в підйомних механізмах або в техніці для висотних робіт, оператори працюють на поверхні землі, а очищається поверхню досягається за допомогою спеціальних телескопічних подовжувачів (довжиною до 15м).

Ми намагаємося забезпечити якість послуг не тільки за допомогою здійснення постійного контролю за роботою персоналу, а й постійно підвищуючи кваліфікацію працівників.

Постійно поглиблюємо і удосконалюємо знання, як працівників адміністрації, так і всіх інших працівників. Періодично проводимо курси для наших фахівців, під час яких навчаємо персонал правильно використовувати миючі засоби, інвентар для прибирання, способам очищення різних поверхонь.

Всі новоприйняті працівники проходять навчання, знаходяться під щоденним наглядом і контролем до тих пір, поки не будуть відповідати вимогам, що пред'являються до послуг, що надаються. Тільки після цього вони допускаються до прибирання приміщень самостійно.